WooCommerce E-Ticaret Platformu

3 adımda WooCommerce Mağazanızı Açıyoruz.

-

WooCommerce Mağazanızı Nasıl Açıyoruz?

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet size tarafımızdan bir bütün olarak sunulur.

1. Başvurunuzu yapın

Başvuru sonrası sizinle iletişime geçerek sizden projeniz hakkında bilgi ve resmi evrakları talep ediyoruz (kredi kartı entegrasyonu için vergi levhası, imza sürkileri vb.) ve çalışmalarımıza hızlıca başlıyoruz.

2. Kurulumunuzu yapıyoruz

Bu adımda kurulumunuzu yaparak sitenize ait tüm alt sayfaları, kategorilerinizi ve ürünlerinizin girişini tamamlıyoruz. Tasarımı beğeninize sunarak onay alıyoruz.

3. Teslimat & Destek

Ödeme entegrasyonlarını sağlayarak, tüm hesaplar ile birlikte size iletiyoruz. Online ya da ofisimizde eğitim vererek size projeyi teslim ediyoruz.

WooCommerce
Mobil Uygulamalar

WooCommerce Android Uygulama

WooCommerce web sitenizi sizin için oluşturuyor ve Google Play Store 'a yüklüyoruz. Bu sayede E-Ticaret Mobil uygulamanızı kullanan müşterilerinize düzenli olarak bildirim gönderebilir ve web sitenize daha hızlı erişmesini sağlayarak satışlarınızı artırabilirsiniz.

WooCommerce Ios Uygulama

WooCommerce web sitenizi sizin için oluşturuyor ve App Store 'a yüklüyoruz. Bu sayede E-Ticaret Mobil uygulamanızı kullanan müşterilerinize düzenli olarak bildirim gönderebilir ve web sitenize daha hızlı erişmesini sağlayarak satışlarınızı artırabilirsiniz.

Çözüm Ortaklarımız

Dünyanın en iyi Wordpress & WooCommerce çözüm ortakları ile çalışıyoruz.

client-image
client-image
client-image
client-image

ANAHTAR TESLİM E-TİCARET ÇÖZÜMÜ

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet size tarafımızdan bir bütün olarak sunulur.

KOLAY KULLANIM ÖZELLİKLERİ

WooCommerce E-ticaret Paketleri ile sitenizin yönetim süreçleri hem hızlı, hem de çok kolay. Online satış sitenizi yönetirken zamandan kazanın!

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

Bir e-ticaret sitesi için arama motoru optimizasyonu çok önemlidir. SEO ile Reklam dışında da başarılı sonuçlar alabileceğinizi unutmayın!

ÇOKLU PAZARLAMA ARAÇLARI

Online satışlarınızı artırmak için hediye çekleri ve promosyonlar tanımlayabilir, müşterilerinize farklı kampanya fırsatları sunabilirsiniz.

E-TİCARET TASARIM SEÇENEKLERİ

WooCommerce için hazırlanmış hazır e-ticaret tasarımlarından birini seçerek sanal mağazanızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

TEKNİK DESTEK

WooCommerce e-ticaret eğitimi talep edebilir veya ihtiyaç duyduğunuz her an destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

E-TİCARET 'e başlamak için
Geç Kalmayın!

Hemen Başlayalım mı?